pon.. lut 26th, 2024

Marketing to podstawa rozwoju Twojego biznesu. Warto więc współpracować z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie, którzy zagwarantują Ci efektywność swoich działań. To z kolei zaowocuje maksymalizacją sprzedaży i większą rozpoznawalnością marki oraz zaufaniem w przyszłości. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co może zaoferować Ci profesjonalna agencja reklamowa? Poznań to miasto, w którym do Twojej dyspozycji jest Directan.pl. Możesz jednak skorzystać z jej usług niezależnie od miejsca prowadzenia biznesu, gdyż jest to doświadczona agencja digital marketingu realizująca kampanie dla klientów na terenie całej Polski.

Agencja reklamowa Directan.pl – poznaj dostępną ofertę

Poniżej przedstawiamy dwie popularne usługi wśród klientów korzystających z oferty agencji specjalizujących się w digital marketingu. Chcąc poznać pełny zakres oferty, wejdź na Directan.pl.

Kampanie e-mail

Kampanie e-mail to sprawdzona metoda na przedstawienie oferty produktów i usług dużej grupie odbiorców w krótkim czasie i przy niskich kosztach realizacji. Dodatkowym atutem jest fakt dotarcia wyłącznie do wybranych osób lub firm, co pozwala na dokładne targetowanie swojej komunikacji do potencjalnych klientów. Możliwe jest również spersonalizowanie wiadomości, co z pewnością przyciągnie uwagę odbiorców i zwiększy konwersję. 

W przypadku kampanii e-mail, firma marketingowa Directan.pl zapewni Ci:

  1. kreację e-mailową (stworzoną na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb lub z wykorzystaniem dostarczonych materiałów),
  2. budowę dedykowanego landing page,
  3. pomoc w doborze baz do kampanii (możliwa też praca na Twojej bazie odbiorców)
  4. wysyłkę wiadomości e-mail,
  5. raportowanie kampanii z omówieniem wyników i potencjału dalszych działań.

Kampanie SMS

Kampania marketingowa z wykorzystaniem komunikacji SMS to prosta, lecz skuteczna forma komunikacji reklamowej. Jej skuteczność potwierdzona została przez tysiące prowadzonych działań, które realizowane są przez największe na świecie marki. Wdrożenie działań opartych na wysyłce SMS ma najczęściej na celu wsparcie innych działań marketingowych – takich jak promocje, wyprzedaże i nowe kolekcje. 

Ogromnym atutem kampanii SMS jest szybkość jej realizacji. Należy jednak dodać zróżnicowany koszt uzależniony od formy komunikacji i wielkości bazy klientów. Agencja marketingowa pomoże Ci: 

  1. dopasować bazę kontaktów, która jest kompatybilna z Twoim biznesem,
  2. wysłać wiadomości SMS,
  3. raportować działań i ich efektywność.

Dlaczego akurat Directan.pl?

Agencja reklamowa Directan.pl może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie działań marketingowych. W trakcie tylu lat prowadzenia firmy, specjaliści zebrali szereg doświadczeń z wielu dziedzin, co wskazuje wyłącznie na ich wiedzę oraz umiejętności poparte praktyką. Jest to zatem sprawdzony partner w realizacji działań reklamowych, który pomoże Ci osiągnąć sukces za sprawą sprawdzonych dróg do osiągnięcia celu. 

Oczywiście wszystkie powyższe pozycje to wybrane popularne usługi z oferty Directan.pl. Sama agencje marketingu internetowego jest w stanie zaoferować Ci o wiele szerszy zakres współpracy – o czym możesz przekonać się zgodnie z przedstawionymi informacjami na ich stronie lub kontaktując się bezpośrednio z zespołem specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *