Biznes BizTime Technologie

Co napędza Michała Sadowskiego z Brand24? Pieniądze są ważne, ale…

Listen to “MWF 169: Co mnie napędza w biznesie? – Michał Sadowski” on Spreaker.

27 tys. obserwujących na Facebooku, cyklicznie publikowane raporty sprzedażowe, biznesowy vlog, prelekcje na najważniejszych konferencjach branżowych. Chyba nikt z polskich przedsiębiorców nie jest tak aktywny i transparentny w sieci jak Michał Sadowski z Brand24.

Jak przyznaje Marek Jankowski wywiad z Michałem był jedną z najtrudniejszych rozmów jakie przeprowadził w Małej Wielkiej Firmie. Dlaczego? Michał opowiedział o sobie w wielu miejscach, do tego robił to w sposób bardzo otwarty. Jego życie na co dzień mogą śledzić tysiące internautów na Facebooku. Celem tego podcastu było dostarczenie nowych informacji, czegoś czego jeszcze o Michale nie wiemy. Udało się? Posłuchajcie sami.

O autorze Mała Wielka Firma

Blog Mała Wielka Firma powstał w 2008 r., żeby dostarczać właścicielom małych firm wiedzę i doświadczenia pomagające prowadzić działalność gospodarczą. Osoby zakładające firmy zwykle znają się na branży, w której chcą działać. Stylista otwiera salon fryzjerski, ciastkarz – cukiernię, a anglista – szkołę językową. Ale nawet jeżeli jesteś mistrzem w swoim fachu, niekoniecznie będziesz dobrym przedsiębiorcą. Do tego potrzeba innych umiejętności. Mała Wielka Firma pomoże ci je rozwinąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *