Nazwa startupu: DietetykPro

Miasto: Wrocław

Adres www: www.dietetykpro.pl

Adres e-mail: kontakt@dietetykpro.pl

Branża: zdrowie i uroda

Czym jest wasz startup?

DietetykPro to nowoczesny Program i Portal stworzony przez specjalistów dla dietetyków. Jest to pierwszy na polskim rynku program działający w chmurze, dzięki czemu jest dostępny na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. DietetykPro umożliwia układanie diety w łatwy i intuicyjny sposób dzięki wbudowanej bazie produktów oraz gotowych przepisów. Oprócz tworzenia jadłospisów Program DietetykPro jako jedyny pośród innych dostępnych programów, pozwala na przeprowadzenie całościowego wywiadu żywieniowego oraz na prowadzenie swojego gabinetu dietetycznego w Internecie. Przy układaniu diety Program DietetykPro uwzględnia wszystkie informacje z przeprowadzonego wywiadu. Dotyczy to obliczeń, chorób,pomiarów, alergii, nietolerancji pokarmowej. Uwzględnia lubiane oraz nielubiane produkty przez Pacjenta oraz wartości odżywcze.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dietetyk w jednym miejscu ma dostęp do najważniejszych informacji: kartotek pacjentów, ułożonych jadłospisów, statystyk, wiadomości z pacjentami. DietetykPro znacznie ułatwia pracę i jest ważnym wsparciem dla dietetyka. Zawiera przejrzyste i czytelne wydruki z przeprowadzonego wywiadu oraz ułożonej diety. DietetykPro to najtańszy Program na naszym rynku – koszt to jedyne 246zł brutto za rok! Program wyróżnia fakt, że dietetyk bez ograniczeń może dodawać pacjentów, układać jadłospisy na dowolną liczbę dni, dodawać pliki pacjentów, własne produkty, potrawy, dodatkowe pytania do wywiadu żywieniowego, choroby, alergie etc – w Programie nie ma żadnych limitów.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?

Dietetyków, trenerów personalnych oraz wszystkich specjalistów związanych z żywnością i żywieniem człowieka.

Jaki macie model biznesowy?

W ofercie dostępne są dwa abonamenty : 246 złotych za roczny dostęp lub 159 złotych za 6 miesięcy użytkowania. Podane ceny są kwotami brutto.

Kto jest waszą największą konkurencją i jakie widzicie bariery w rozwoju biznesu?

Największą konkurencją jest IŻŻ i Dieta 5, nie mamy żadnych barier rozwojowych.

Czy poszukujecie partnerów, którzy pomogą wam rozwinąć Wasz projekt?

Chętnie współpracujemy z innymi firmami, dzięki czemu rozwijamy wzajemnie swoje produkty.

Jaki jest Wasz dotychczasowy największy sukces?

Obecnie z Programu korzysta ponad 2 tyś.czynnych zawodowo Dietetyków i specjalistów ds. żywienia. Na bieżąco jest rozwijany i wprowadzane są darmowe aktualizacje, które są dostępne od razu na koncie Dietetyka i nie wymagają żadnych pobrań. Żaden inny Program nie wprowadza tylu zmian w tak szybkim tempie i to zupełnie za darmo.

Jakie macie plany rozwoju?

Platforma DietetykPro czyli program i portal jest rozwijany na bieżąco. Bardzo cenne dla nas są wszystkie sugestie kierowane od Użytkowników,ponieważ oni sami najlepiej wiedzą czego potrzebują, aby maksymalnie ułatwić sobie pracę w Programie. Wspólnie tworzymy jedyne w swoim rodzaju narzędzie pracy o szerokim spektrum możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *