Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej edycji Inspiration Day Show czas na kolejną dawkę pozytywnej energii, merytorycznej wiedzy i kreatywnego natchnienia. Już za niecałe dwa tygodnie, w sobotę 24 września w Sali Kongresowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej odbędzie się druga odsłona tego wydarzenia, która zapowiada się jeszcze ciekawiej. Co czeka na uczestników Inspiration Day 2016?

– W tym roku zerwaliśmy z wizerunkiem imprezy motywacyjno-coachingowej. Bardziej niż na motywację nastawiamy się na inspiracje. Dlatego do tegorocznej edycji zaprosiliśmy prelegentów, którzy odnieśli spore sukcesy w różnych dziedzinach – sportu, biznesu czy polityki. Chcemy, aby było konkretnie, interdyscyplinarnie i kolorowo – odzwierciedla to logo i kolorystyka naszego wydarzenia – wyjaśnia organizator, Michał Hamera.

W tym roku zainspirują nas takie osobistości, których chyba nikomu przedstawiać nie trzeba – Szymon Hołownia, Beata Pawlikowska, Jerzy Owsiak, Robert Biedroń czy Jerzy Krasoń to tylko niektóre z tych nazwisk. Amatorów sportu zachęcić może wystąpienie Mateusza Kusznierewicza, zdobywcę wszystkich tytułów mistrzowskich – Polski, Europy, świata i Igrzysk Olimpijskich w żeglarstwie, który opowie o tym jak pasja motywuje do działania. Nie zabraknie również merytorycznej wiedzy dla twórców startupów. W tym wyjątkowym dniu przemówi Piotr Bucki – szkoleniowiec, strateg komunikacji, konsultant i doradca oraz Tomasz Jabłoński – założyciel Qpony.pl, największej w Polsce aplikacji oferującej kody zniżkowe, z której korzysta już prawie 1 mln użytkowników.

Wśród tak doborowego zespołu prelegentów i zróżnicowanej tematyki prezentacji każdy mieszkaniec Szczecina powinien znaleźć coś dla siebie.

Inspiration Day

Źródło: Materiały organizatora www.szczecininspiruje.com

Dzisiaj ogłoszono również nazwisko prowadzącego imprezę. Będzie to Sebastian Prokop – dziennikarz, współzałożyciel agencji mówców Powerspeech.pl i booking manager osobistości ze świata mediów.

Inspiration Day to jednak nie tylko pełne energii wystąpienia inspirujących mówców – poza salą kongresową też będzie się działo. Przestrzeń Uniwersytetu Szczecińskiego zostanie zaaranżowana przez partnerów wydarzenia. Uczestnicy będą mogli przetestować najnowsze modele Mercedesa, zrelaksować się w strefie chilloutu z przyjemną muzyką i leżakami, poczuć się jak nad Odrą czy wziąć udział w konkursach z nagrodami i grach networkingowych. Powstanie też księgarnia z książkami prelegentów. Znajdzie się czas na zdobycie autografu i indywidualną rozmowę z autorami.

Atrakcji związanych z tym wydarzeniem było tak wiele, że doba okazała się za krótka. Dlatego organizatorzy zainspirują szczecinian nieco wcześniej. Już w piątek wieczorem, 23 września na Zamku Książąt Pomorskich odbędzie się koncert charytatywny włoskiej orkiestry symfonicznej Conversatorio of Benevento i Francesco Colasanto. Zebrane środki mają pomóc Pani Annie Wiktorowskiej, podopiecznej Fundacji “Pokoloruj Świat” w leczeniu nowotworu mózgu.

W niedzielę z kolei ponownie wystąpi Piotr Bucki – tym razem na terenie Wyższej Szkoły Bankowej.

Warto pospieszyć się z zakupem biletu. Organizatorzy przewidują trzy wariacje pakietów wstępu – Gold, Platinum i VIP, które różnią się ceną i zakresem uprawnień. Bilety VIP zostały już wyprzedane. Pozostałe pakiety można kupić na stronie internetowej organizatora www.szczecininspiruje.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *