pon.. lut 26th, 2024

Inspiration Day Szczecin to niezwykłe spotkanie nietuzinkowych mówców z najbardziej zaangażowaną widownią. Od 3 lat najbardziej inspirujące wydarzenie jesieni przyciąga ludzi gotowych poznać inny punkt widzenia, zmieniać świat i siebie. Byli z nami Grzesiak, Owsiak, Kusznierewicz, Biedroń, Wellman, Tkaczyk i wielu innych.

– Kiedy zaczynaliśmy nikt nie wierzył w nasz pomysł, twierdzili, że w Szczecinie to nie wypali – opowiada Michał Hamera, pomysłodawca i organizator IDS. – Okazało się, że to nieprawda. Szczecin wcale nie jest „tak daleko”, by tu przyjechać na spotkanie z moim zdaniem najlepszą publicznością w kraju.

Tradycją jest to, że spotkanie odbywa się w niebanalnych miejscach – była Filharmonia, Aula Uniwersytetu Szczecińskiego. W tym roku Inspiration Day trafił do odnowionych sal Opery na Zamku w Szczecinie.

– Chcemy skorzystać z okazji i pokazać naszym gościom i uczestnikom to niezwykłe miejsce – mówi Michał Hamera. – Przygotowaliśmy więc niespodzianki we współpracy ze szczecińskimi firmami.

Oto szcześcioro gości, którzy pojawią się 16 września w Operze na Zamku w czasie 3 edycji Inspiration Day:

Jacek Walkiewicz

Jacek Walkiewicz – psycholog

Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora).

Jacek Stryczek

 

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek – wieloletni duszpasterz akademicki. Pomysłodawca Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, jednej z największych w Polsce organizacji pozarządowych. Laureat licznych nagród: 1 Edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii działalność społeczna; Społecznik Roku Tygodnika Newsweek, Nagrody im. Władysława Stasiaka przyznawanej przez NIK; Wyróżniony Nagrodą Gentlemana roku 2014.

Jarosław Kuźniar

Jarosław Kuźniar – dziennikarz radiowy i telewizyjny.

W pracy od szesnastego roku życia. Polskie Radio, Program Trzeci, Radio Zet, TVN24, TVN Style, TVN. Marki mówią same za siebie. Zmieniał je szukając więcej – wiedzy i pracy. Spotkał na swojej drodze mistrzów, którzy mieli czas nauczyć go zawodu – Kaczkowski, Niedźwiecki, Kydryński, Mann, Miszczak – to tylko kilku z nich. Wykładowca SWPS. Trener social media i marki osobistej. Najpopularniejszy polski dziennikarz w nowych mediach. Podróżnik, właściciel biura butikowych podróży i serwisu podróżniczego goforworld.com. Felietonista, komentator.

Agnieszka Chrapkiewicz-Gądek

 

Angelika Chrapkiewicz-Gądek – podróżniczka, mówca.

Od 3 roku życia towarzyszy jej postępująca choroba – rdzeniowy zanik mięśni. Porusza się na wózku. Nie przeszkadza jej to żyć aktywnie. Ma w sobie nieprawdopodobną radość życia. Pokonała wiele ograniczeń wynikających z jej niepełnosprawności. Zawodowo występuje jako mówca inspiracyjny. Podróżuje po świecie, rozwija swoje hobby. Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany związane z górami. W 2008 r. w wyprawie na najwyższy wzniesienie Afryki, Kilimandżaro, dotarła do wysokości 5200 m n.p.m., w 2016 r. na najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.), a w 2017 r. na Mnicha (2068 m n.p.m.) – jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością.

Adam Pioch

 

Adam Pioch – założyciel klubów Toastmasters w Poznaniu i w Pile. Mówca.

Zainspirował dziesiątki ludzi przemawianiem, czego efektem są liczne sukcesy i osiągnięcia poznańskich klubów Toastmasterowych. Specjalizuje się w jednym z najbardziej wymagających podręczników w Toastmasters jakim jest Storytelling. Wiąże się to z wcieleniem się w różne postaci, prezentowaniem dialogów, jak i misternym tkaniem dramaturgii opowieści. Co Adam dodatkowo okrasza dużą dawką grozy w czystej postaci. Na co dzień szkoleniowiec, trener oraz mentor wielu osób parających się pisarstwem i marketingiem internetowym. Wykłada na studiach MBA „ Wystąpienia publiczne w biznesie ” i „ Storytelling w Biznesie ”.

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska – ceniona i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa.

Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Później przez wiele lat współpracowała z radiem RMF FM, następnie z Radiem Kolor. Obecnie związana z TVP2 ( „Pytanie na Śniadanie”) oraz Radiem Złote Przeboje, w którym prowadzi autorską audycję. Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną. Grała w musicalu „Metro”. Występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym. Na studenckim festiwalu „Fama” otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską. Współautorka książki „ Być Kobietą biznesu”. W zeszłym roku zadebiutowała jako pisarka, a jej „Wyprzedaż snów” odniosła znaczący sukces wydawniczy, zyskując duże grono oddanych czytelników.

Przed nami fantastyczny dzień pełen znakomitych opowieści, spotkań oraz niespodzianek, na którym nie może Ciebie zabraknąć. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś. Bilety oraz szczegóły pakietów dostępne są na portalu Bilety.fmoraz pod adresem www.szczecininspiruje.com.pl

 

 

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *