Biznes BizTime Marketing

Jak tworzyć angażujące kursy online?

Listen to “MWF 174: Tworzenie skutecznych kursów online – Jacek Wolniewicz” on Spreaker.

Kursy online to coraz bardziej popularny sposób zarabiania w sieci. Kursy te dotyczą wszystkich obszarów życia – nie tylko biznesu, pozyskiwania klientów, ale również taniego podróżowania, gotowania, sportu i diety.

Internet pełen jest porad z zakresu wyboru tematu, platformy, pozyskania odbiorców, obsługi płatności. Mało uwagi poświęca się jednak temu, co zrobić, aby uczestnicy kursu wynieśli z niego wartościową i niedostępną w innych źródłach wiedzę, a co za tym idzie, wrócili do nas lub polecili nas dalej.

Zapraszamy do podcastu o tym, jak tworzyć angażujące kursy online i w jaki sposób skutecznie nauczać uczestników. Marek Jankowski z Małej Wielkiej Firmy rozmawiał na ten temat z Jackiem Wolniewiczem – trenerem i coachem, właścicielem E-Szkoły Trenerów Biznesu Master Teacher.

O autorze Mała Wielka Firma

Blog Mała Wielka Firma powstał w 2008 r., żeby dostarczać właścicielom małych firm wiedzę i doświadczenia pomagające prowadzić działalność gospodarczą. Osoby zakładające firmy zwykle znają się na branży, w której chcą działać. Stylista otwiera salon fryzjerski, ciastkarz – cukiernię, a anglista – szkołę językową. Ale nawet jeżeli jesteś mistrzem w swoim fachu, niekoniecznie będziesz dobrym przedsiębiorcą. Do tego potrzeba innych umiejętności. Mała Wielka Firma pomoże ci je rozwinąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *