Biznes BizTime Technologie

Jak znaleźć programistę, z którym da się dogadać?

Listen to “MWF 161: Jak znaleźć programistę, z którym da się dogadać – Maciej Aniserowicz” on Spreaker.

W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy coraz częściej poszukują programistów. Mowa tu nie tylko o tych, którzy mają wizję na stworzenie i rozkręcenie biznesu internetowego, ale również tych, którzy interesują się możliwościami internetu, e-marketingu i rozwiązań, które usprawnią ich pracę. Ponadto nieustająca moda na startup’y, sukcesy naszych rodzimych projektów i informacje o kolejnych milionowych inwestycjach w produkty IT sprawiają, że przedsiębiorcy coraz aktywniej poszukują do współpracy programistów.

Każdy, kto próbował stworzyć własny projekt IT wie, że znalezienie odpowiedniego partnera technologicznego nie jest prostym zadaniem. O tym, jak znaleźć programistę, z którym da się dogadać rozmawiał Marek Jankowski (Mała Wielka Firma) z Maciej Aniserowiczem, programistą, autorem bloga Devstyle i vloga o tym samym tytule.

O autorze Mała Wielka Firma

Blog Mała Wielka Firma powstał w 2008 r., żeby dostarczać właścicielom małych firm wiedzę i doświadczenia pomagające prowadzić działalność gospodarczą. Osoby zakładające firmy zwykle znają się na branży, w której chcą działać. Stylista otwiera salon fryzjerski, ciastkarz – cukiernię, a anglista – szkołę językową. Ale nawet jeżeli jesteś mistrzem w swoim fachu, niekoniecznie będziesz dobrym przedsiębiorcą. Do tego potrzeba innych umiejętności. Mała Wielka Firma pomoże ci je rozwinąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *