W środę, 16 listopada 2016 r. w Szczecinie odbędzie się konferencja „Nowoczesne Techniki Sprzedaży”. W hotelu Radisson Blu uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć strategie sprzedażowe, w jaki sposób komunikować się z klientami, pozyskiwać leady przez media społecznościowe czy wreszcie jak wykorzystać rekomendacje do zwiększenia sprzedaży.

Mocną stroną wydarzenia są nie tylko inspirujące tematy, ale również samo grono prelegentów. Już w środę w Szczecinie zawitają m.in.:

Mateusz Grzesiak – międzynarodowy trener rozwoju osobistego, nazywany przez media najpopularniejszym coachem w Polsce. Autor 9 książek z zakresu psychologii, sukcesu czy inteligencji emocjonalnej. Prowadzi największy w Polsce profil społecznościowy o praktycznej psychologii.

Mateusz Grzesiak

Grzegorz Turniak – inspirujący mówca, pasjonat idei networkingu. Certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio), coach ICC (International Couch Community) oraz Nauczyciel Przedsiębiorczości (Babson College). Na swoim koncie ma przeszło tysiąc sesji networkingowych dla ponad 100 tys. uczestników.

Grzegorz Turniak

Jerzy Zientkowski – mówca, coach i trener z blisko 20-letnim doświadczeniem. Przemawiał podczas takich eventów jak m.in.TEDx, Spectacular Speaking czy Toastmasters Leadership Institute. Autor unikatowego zestawu narzędzi komunikacyjnych, który pozwala na współpracę z wieloma branżami i rozmaitymi potrzebami klientów, także w środowisku międzynarodowym. W tym roku, w Szczecinie pojawi się po raz drugi.

Jerzy Zientkowski

Tomasz Zieliński – praktyk, właściciel dwóch firm wspierających przedsiębiorców w procesach sprzedaży. Trener, specjalizujący się w podnoszeniu efektywności i optymalizacji procesów sprzedażowych w biznesie. Tylko w minionym roku w jego szkoleniach i warsztatach uczestniczyło 700 właścicieli firm.

Tomasz Zieliński

Sebastian Kotow – mówca biznesowy, psycholog, autor książek. Wykłada psychologię biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. W ciągu ostatnich 15 lat pracował w 19 krajach dla wielu prestiżowych przedsiębiorstw, w tym firm z listy Fortune 100. Z sukcesem współtworzył i rozwijał firmę Brian Tracy International.

Sebastian Kotow

Na wydarzeniu prelekcje wygłoszą również takie autorytety jak Fryderyk Karzełek, Artur Sokołowski, Grzegorz Celeban i Wojciech Herra.

Dokładny plan konferencji i bilety dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *