5 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja Law Summit zorganizowana przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu. Jako partner merytoryczny wydarzenia, serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Tematyka konferencji obejmuje rozwiązania IT usprawniające pracę kancelarii, marketing prawniczy, zarządzanie relacjami z klientem, zmiany regulacji dowodowych czy raportowanie i śledzenie w sprawach.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli branży prawnej – adwokatów, radców prawnych, dyrektorów administracyjnych, dyrektorów ds. marketingu i PR czy kierowników kancelarii/sekretariatów.

Jest to doskonała okazja do zdobycia wiedzy o marketingu prawniczym, sprawdzenia nowych technologii, poznania know-how efektywnego zarządzania kancelarią, skorzystania z rad doświadczonych specjalistów czy nawiązania kontaktów z innymi przedstawicielami branży.

Z ramienia DoradcawBiznesie.pl wystąpi Joanna Dudziak, opiekun merytoryczny działu biznes, która opowie o personal brandingu w branży prawnej. Na wydarzeniu zaprezentują się również tacy specjaliści jak m.in. Tomasz Sęk, Rafał Chmielewski czy Monika Świędrych.

Każdy z uczestników otrzyma materiały konferencyjne, dostęp do prezentacji oraz certyfikat poświadczający uczestnictwo w konferencji. Jeszcze przez 3 dni, do 24 marca obowiązują preferencyjne warunki rejestracji na konferencję.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

Rejestracja możliwa pod tym linkiem.

Czas trwania: 09.30 – 14.00

Miejsce: CK Golden Floor, Al. Jerozolimskie 123a, Warszawa

 

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *