czw.. lut 29th, 2024

Dlaczego warto wymieniać się wiedzą i jak robić to dobrze? Czy każdy potrzebuje mentora? Jakie korzyści z mentoringu mogą płynąć dla firm i pracowników? 

O tym wszystkim, już 25 kwietnia, podczas Kongresu Mentoringu, dyskutować będą praktycy HR, prezesi firm z rozmaitych branż, dyrektorzy, menedżerowie, doświadczeni mentorzy i psychologowie. Kongres odbędzie się w siedzibie koncernu multimedialnego Agora S.A. Będzie doskonałą okazją do tego, by lepiej poznać ideę mentoringu, zobaczyć inspirujące przykłady i dobre praktyki oraz wspólnie spojrzeć na relację uczeń – mistrz z różnych perspektyw.

O tym, jak sprawić, by ta relacja przynosiła korzyści obu stronom, a także organizacji opowiedzą mentorzy i ich „wychowankowie”. Przedstawiciele biznesu pokażą konkretne przykłady wykorzystania mentoringu w ich firmach. Podpowiedzą też, jak powinien być zaprojektowany dobry program mentoringowy.

W trakcie kongresu swoimi różnorodnymi doświadczeniami podzielą się mentorzy z zupełnie różnych światów, m.in. Stéphane Antiga, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Anna Pyrek, Robert Krool, Rafał Maserak i Joanna Malinowska-Parzydło.

Kongres Mentoringu 2017

Oprócz ciekawych dyskusji uczestnicy będą mieli też okazję wziąć udział w rozwijających warsztatach. Dowiedzą się np. jak powinien komunikować się dobry mentor, poznają zasady cross mentoringu i usłyszą, czego doświadczeni pracownicy mogą się dowiedzieć od swoich młodszych kolegów.

Kongres Mentoringu już 25 kwietnia w siedzibie Agory, przy ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie.

Organizatorami wydarzenia są: Konferencje Agora, Polskie Stowarzyszenie Mentoringu i Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy.

Uczestnictwo w kongresie jest płatne, więcej informacji na stronie: kongresmentoringu.pl 

DoRadcawBiznesie.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *