Listen to “MWF 144: Planowanie biznesu – Joanna Dudziak” on Spreaker.

Portal DoradcawBiznesie.pl nawiązał współpracę z blogiem Mała Wielka Firma Marka Jankowskiego i Pawła Tkaczyka, zdobywcą tytułu „Podcast nr 1 w Polsce w kategorii Zarządzanie i Marketing”.

Rozpoczynamy publikację wywiadów Małej Wielkiej Firmy na łamach naszego bloga, aby przybliżać czytelnikom opinie i rady osób, które osiągnęły sukces w swojej branży. Gościem pierwszego z podcastów, który pragniemy przybliżyć jest Joanna Dudziak –  mentor, mówca profesjonalny, konsultant i trener biznesu. Sama o sobie mówi „człowiek orkiestra, który pracuje w cyrku i ma multiskilla”.

Asia opowie o modelu biznesowym i 7 rzeczach, które należy zaplanować, aby nie dać się zwieść intuicji na etapie planowania działalności. I choć nie ma sensu zbyt długo odkładać w czasie realizacji pomysłu na biznes, a intuicja pomaga szybko podejmować decyzje, to jednak zakładanie firmy wymaga planowania i badania. Chociażby tego, kim jest nasz klient i jak dotrzeć do niego z komunikatem, jakie zasoby posiadamy, w jaki sposób tworzyć markę, nawiązywać relacje z klientem i sprzedawać oraz jak odnaleźć się w świecie finansów i planowania własnego czasu. Bo prowadzenie biznesu to nie tylko spotkania, konferencje i obserwacja rosnącego stanu konta, ale przede wszystkim ciężka praca, konieczność łączenia jej z licznymi obowiązkami oraz przewidywania działań w perspektywie dłuższej niż jeden miesiąc.

O tym, jak zaplanować prowadzenie własnej działalności Joanna opowiada Markowi Jankowskiemu. Gwarantujemy, że wysłuchanie tego podcastu to efektywnie wykorzystane 55 minut, które przybliży Twój pomysł do realizacji i sukcesu. Jesteś gotów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *