Kredyt bankowy to jedno z najchętniej wykorzystywanych źródeł finansowania działalności gospodarczej. Sięgamy po nie w momencie zakładania działalności, inwestycji czy rozwoju biznesu. A biznes ściśle związany jest z ryzykiem. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć w jaki sposób ukształtuje się rynek lub czy nasza inwestycja okaże się trafna. W efekcie głębokiej wiary we własny biznes sięgamy po kolejne kredyty, które nakręcają spiralę zadłużenia. Na szczęście z każdej sytuacji istnieje wyjście. W przypadku zadłużenia przedsiębiorstw, całkiem skuteczne.

Jeżeli nie spłaciłeś kredytu i otrzymałeś nakaz zapłaty, zobacz co możesz zrobić, aby wyeliminować swoje zadłużenie.

Nakaz zapłaty to nic strasznego. Paradoksalnie to jeden z lepszych momentów, aby przygotować się do zbliżającej się potyczki w sądzie i ustalić strategię działania. Przede wszystkim, wstrzymaj się z zaciąganiem kolejnych kredytów i pożyczek na spłatę poprzednich zobowiązań. Zamiast tego skontaktuj się z doświadczonym radcą prawnym lub adwokatem, który pomoże Ci przygotować skuteczną linię obrony.

Dzięki zmianie przepisów i orzeczeniom Sądów oraz Trybunału Konstytucyjnego możliwa jest już bardzo skuteczna walka z bankami w sądzie. Ogromny odsetek postępowań kończy się oddaleniem powództwa, zarówno w stosunku do przedsiębiorców jak i konsumentów. Oznacza to, że bank nie może już dochodzić od Ciebie długów. Brzmi niewiarygodnie? Choć wygrana z bankiem w sądzie wydaje się niemożliwa, spór ten przypomina raczej walkę Dawida z Goliatem. Przedsiębiorców nie może onieśmielać wielkość instytucji bankowych bo w grę wchodzi siła argumentów. A ta, korzystając z odpowiednich przepisów prawnych, znajduje się w rękach kredytobiorców.

 

 

Jeżeli nie możesz poradzić sobie ze spłatą zobowiązań firmowych, otrzymałeś już nakaz zapłaty lub bank wypowiedział Ci umowę kredytową, skontaktuj się mailowo na adres kontakt@doradcawbiznesie.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 512 444 400. Ocenimy Twoją sytuację, pomożemy oszacować szanse na wygraną oraz znajdziemy doświadczonego reprezentanta do walki w sądzie. Pokażemy Ci, że z bankiem można wygrać, a Ty pozbędziesz się ograniczających Cię zobowiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *