czw.. lut 29th, 2024

Jeżeli szukasz sposobu na to, jak najlepiej dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy pokochają tworzone przez Ciebie perfumy, musisz zadbać o wiele szczegółów. Jednym z nich mogą okazać się buteleczki na perfumy, w których zaoferujesz zarówno pełnowymiarowe produkty, jak i próbki. Rozmaity flakony, fiolki i buteleczki znajdziesz w asortymencie sklepów oferujących opakowania szklane, takich jak np. Decant. Jeśli potrzebujesz odpowiednich buteleczek o różnej pojemności, które przydadzą się w Twojej perfumerii, koniecznie tam zajrzyj.

Buteleczki na perfumy

Flakon to coś, co przyciąga wzrok, co sprawia, że zaciekawiony klient sięga po konkretny produkt. Dlatego warto zainwestować w odpowiedni rodzaj buteleczek, w które zapakujesz swoje perfumy. Jednak nie mniej ważne okazują się małe buteleczki na perfumy, a właściwie fiolki o niewielkich pojemnościach, w sam raz do torebki. Dzięki nim można mieć ulubiony zapach cały czas pod ręką.

Wielu klientów perfumerii chętnie sięga właśnie po próbki perfum, dzięki czemu można swobodnie eksperymentować z różnymi zapachami bez konieczności kupowania pełnowymiarowej butelki. Malutkie buteleczki z atomizerem to także doskonały sposób na zaprezentowanie klientom nowych zapachów sygnowanych Twoją marką. Spersonalizowane fiolki na próbki pozwolą Ci zaistnieć na rynku perfumeryjnym i zyskać klientelę.

 

 

Dlaczego warto wybrać butelki szklane?

W ofertach sklepów z opakowaniami można znaleźć pojemniki o różnych pojemnościach i różnych kształtach, wykonanych ze szkła lub plastiku. Można więc zastanowić się, dlaczego perfumy najlepiej wlewać w szklane butelki, plastik jest przecież tańszy, prawda? Po pierwsze butelki ze szkła są w pełni bezpieczne dla ich zawartości, szkło nie wchodzi w reakcje chemiczne ze znajdującymi się w nim produktami. Po drugie buteleczka ze szkła kojarzy się częściej z czymś luksusowym, wiele osób kupujących perfumy, chętniej sięgnie po szklaną buteleczkę.

W ofercie sklepów takich jak Decant znajdziesz flakony na perfumy wykonane ze szkła najwyższej jakości. W zależności od potrzeb możesz wyposażyć je w atomizer lub szczelne zamknięcie w kolorze srebrnym lub złotym. Duży wybór pojemności sprawia, że możesz zaoferować swoim klientom zarówno pełnowymiarowe produkty, jak i niewielkie buteleczki, idealne na próbki perfum, mieszczące odpowiednią ilość produktu, pozwalającą na zapoznanie się z zapachem. 

Szklana buteleczka z atomizerem pozwala na to, aby mieć próbkę ulubionych perfum zawsze przy sobie w torebce i korzystać z nich przy każdej okazji. W Decant możesz zamówić dowolną ilość butelek na próbki perfum, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej manufaktury, dużego sklepu czy rozlewni perfum. Wybrana butelka może być wyposażona w dopasowany do niej atomizer lub zamknięcie. Szklane fiolki na próbki perfum z pewnością pomogą Ci zadbać o wizerunek Twojej marki – wystarczy wybrać odpowiednie pojemniki, który dopasujesz do oczekiwań swoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *