pon.. lut 26th, 2024

Ruszył projekt Zmiana. Organizatorki czekają na zgłoszenia kobiet, które pod okiem specjalistów chcą zmienić swoje życie.

Każda zmiana, by miała szansę powodzenia, musi zacząć się od wewnątrz. Zewnętrzne piękno jest tylko dopełnieniem” – to hasło przewodnie projektu.

Niezaprzeczalnie, zmiana jest nieodłączną częścią naszego życia. Jednak niektóre zmiany potrzebują wsparcia, by mogły się zadziać. Joanna Dudziak, inicjatorka projektu wraz z Niną Kaczmarek, którą zaprosiła do współpracy, to mamy, które na co dzień godzą obowiązki rodzinne z rolą zapracowanych businesswoman. Spotykają się i pracują z kobietami w różnym wieku słuchając ich historii. W myśl tego, rok temu powstał projekt Metamorfoza, do którego zgłosiło się 217 kobiet, a zwycięska „9-tka” przez 12 tygodni pracowała pod okiem ekspertów z dziedziny sportu, urody i mody.

Sukces pierwszej edycji zaowocował drugą, która sama przeszła metamorfozę. Odświeżona wersja projektu, pod nazwą ZMIANA, ruszyła 1 lutego. Zgłoszenia przyjmowane są do końca miesiąca. Na początku marca komisja wybierze 15 Pań, z których po rozmowach indywidualnych wyłoni finałową „6-tkę”, po dwie laureatki z każdej kategorii – Aktywna mama, Pracująca Kobieta i Pełna wigoru +50.

Inauguracja odbędzie się 11 marca na finale tygodnia kobiet organizowanego przez Kobietowo.pl. Przed inauguracją wybrane Panie pojadą do hotelu SPA, by się poznać z kadrą projektu oraz innymi uczestniczkami. Pierwsze aktywności w projekcie przewidziano na 12 marca. Zmagania potrwają 8 tygodni i zakończą się Galą finałową w połowie maja 2017 r.

Partnerem honorowym projektu została Mediklinika. ZMIANĘ wspierać będzie łącznie 30 partnerów, w tym m.in. Calypso, Endorfina, By o lala czy Decathlon, a uczestniczki zmieniać się będą pod okiem specjalistów – dietetyków, trenerów, lekarzy, chirurgów plastycznych, fryzjerów czy kosmetyczek. Wartość usług dla każdej z Pań przewidziana jest na ok. 30 tys. zł, które w całości pokrywają partnerzy.

Wszelkie informacje o projekcie, formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz materiały reklamowe można znaleźć na stronie internetowej – www.projektzmiana.szczecin.pl

lub kontaktując się z organizatorkami:

Joanna 603 421 197, j.dudziak@dudziakipartnerzy.pl

Nina 607 143 677, kobietowo@kobietowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *