czw.. lut 29th, 2024

W dniu 1-2 czerwca 2017 Klaster LifeScience Kraków organizuje pierwsze z czterech spotkań z inwestorami specjalizującymi się w sektorze life science, zaplanowane w ramach projektu ProBio Małopolska. Spotkanie składać się będzie z dwóch części.

Pierwszą z nich będzie seminarium poświęcone wybranym problemom finansowania we wczesnej fazie rozwoju innowacyjnych projektów. Celem tego spotkania jest poznanie uwarunkowań i trendów rynkowych, w których funkcjonują fundusze inwestycyjne. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania i zrozumienia oczekiwań przedstawicieli funduszy w stosunku do projektodawców. Jest to niezbędnik dla każdego, kto zamierza pozyskać fundusze na rozwój działalności. Sesje będą miały charakter otwarty. Dedykowane są wszystkim zainteresowanych tematem pozyskiwania kapitału, niezależnie od wielkości firmy czy stopnia zaawansowania projektu.

Drugą częścią będą spotkania B2B z inwestorami w formie indywidualnych sesji, na których wytypowane wcześniej projekty będą miały możliwość prezentacji przed przedstawicielami funduszy. Celem spotkania jest umożliwienie firmom z sektora MŚP nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi inwestorami oraz uzyskanie informacji zwrotnej – oceny prezentowanych projektów. To zdecydowanie ważny etap w procesie rozwoju firmy jej innowacyjnego projektu. Do prezentacji przed inwestorami zostaną wybrane projekty po wcześniejszym ich zweryfikowaniu pod względem przygotowania i stopnia zaawansowania projektu. Przyjmowanie zgłoszeń już trwa. Organizatorzy przypominają również, że istnieje możliwość uczestniczenia w szkoleniu przygotowującym do prezentacji projektu – informacje o najbliższym szkoleniu znajdują się na stronie.

Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele funduszy inwestycyjnych z kraju i z zagranicy. Spotkania odbywać się będą w języku angielskim. Wkrótce podane zostaną informacje o składzie grupy inwestorów uczestniczących w seminarium i spotkaniach indywidualnych. Rejestracja zainteresowanych udziałem możliwa jest już dzisiaj za pośrednictwem formularza.

Zapraszamy do udziału. Więcej informacji na stronie internetowej.

 

 

DoradcawBiznesie.pl został patronem medialnym wydarzenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *