pon.. lut 26th, 2024

Najważniejsze spotkanie inwestorów kapitałowych i przedsiębiorców z sektora private equity już w czerwcu! VIII edycja „Investment Forum & Private Equity Awards” odbędzie się 12 czerwca 2017 w hotelu Sheraton w Warszawie. Wydarzenie zainaugurować ma Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.

Inicjatywa zyskała już status najbardziej merytorycznej i prestiżowej konferencji o tematyce inwestycji i Private Equity w Polsce. Konferencja od lat przyciąga liderów biznesu rynków inwestycyjnych, środowisko inwestorów i przedsiębiorców. To niezwykle wyjątkowe spotkanie eksperckie daje możliwość zdobycia wiedzy o najnowszych trendach inwestycyjnych.

Wśród tematów podejmowanych podczas tegorocznej konferencji będą zagadnienia dotyczące najciekawszych sektorów inwestycyjnych w Polsce, wpływ rządu na sektor private equity w regionie oraz związane z nim ryzyko polityczno-gospodarcze czy też trendy i uwarunkowania na polskim rynku funduszy private equity.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie uroczysta gala „Diamentów Private Equity”, której współorganizatorem i głównym patronem jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Diamenty ukazują wartość dodaną, jaką wnoszą fundusze w rozwój polskich przedsiębiorstw i rynku kapitałowego, a wydarzenie każdego roku jest przyjmowane z ogromnym entuzjazmem. Gala rozdania ma na celu uhonorowanie najlepszych inwestycji i przedsiębiorców, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki.

Investment Forum & Private Equity 2017

 

Organizator: Executive Club

Patron: Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych

Patroni Medialni: Wirtualna Polska, Doradca w Biznesie,  Polish Market, Kariera w Finansach, Investing.com, Dziennik Gazeta Prawna, Newseria, Warsaw, Business Journal, Rynek Inwestycji, Business & Prestige, StockWatch, e-gospodarka.pl, QBusiness, Portal Finansowy, Equity Magazine, nienieodpowiedzialni.pl, Finance Gold, korporacyjnie.pl

 

O Executive Club: Executive Club jest organizacją networkingową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Więcej informacji na stronie: www.executive-club.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *